Ustawa o grach hazardowych z roku 2009 i następujące po niej nowelizacje, w dużym stopniu wpłynęły na kształt rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Po początkowych perturbacjach, wydaje się, że regulacje przyjęły kształt, który, choć wprowadza spore ograniczenia, przynosi też niemałą ilość korzyści obu stronom zaangażowanym w zawieranie zakładów bukmacherskich - organizatorom i graczom. Jak w przypadku każdej tego typu regulacji, początki nie są łatwe, bo odnalezienie się w nowej sytuacji prawnej wymaga sporo pracy. Legalne firmy bukmacherskie zyskały pole działania, które w dużym stopniu oczyszczone zostało z firm, trudniących się działalnością nielegalną. Obostrzenia spowodowały, że funkcjonowanie takich podmiotów stało się dużo trudniejsze, choć jeszcze nie udało się w pełni takich działań wyeliminować.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Z roku na rok rynek bukmacherski w Polsce rozrasta się i na horyzoncie pojawiają się kolejne podmioty organizujące zakłady wzajemne. Rok 2018 był jednym z najowocniejszych jeśli mówimy o kolejnych firmach, które otrzymały licencję Ministerstwa Finansów. Bez niej legalne funkcjonowanie byłoby niemożliwe. Jedną z firm posiadających owe zezwolenie jest Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Firma powstała w roku 2017 i w stosunkowo krótkim czasie stawiała kolejne kroki w kierunku przedstawienia swej oferty klientom.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda oferta tego bukmachera, gdzie znaleźć kod promocyjny Totalbet, jak go poprawnie użyć i jaki dzięki niemu możemy otrzymać od firmy Totalbet bonus? Jak przedstawia się witryna internetowa i aplikacja Totalbet? Opinie i odpowiedzi na pytania znajdziecie w niniejszym tekście.

Totalbet częścią Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to część ogromnego holdingu, który zajmuje się dostarczaniem szeroko pojętej rozrywki. Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywki posiadają niezwykle bogate portfolio, a jednym z najmocniejszych jej ogniw jest Grupa ZPR Media. ZPR Media działa na wielu płaszczyznach w branży rozrywkowej, a jej spółki obecne są między innymi w telewizji, radiu, Internecie oraz na rynku prasowym. Grupa była lub jest nadawcą wielu popularnych telewizyjnych kanałów rozrywkowych, a niektóre z nich rozwinęła do tego stopnia, że zainteresował się nimi gigant rynku medialnego w Polsce - telewizja Polsat. W 2017 roku kupiła ona od ZPR Media 7 kanałów. Szacuje się, że ta inwestycja kosztowała ok 103 milionów złotych. Śledząc marki wchodzące w skład grupy znajdziemy również jeden z najpoczytniejszych polskich dzienników, popularne pisma branżowe, jedne z najchętniej słuchanych stacji radiowych i duże serwisy internetowe. Grupa organizuje również ogromne eventy, gromadzące rzesze uczestników. To pokazuje, że za bukmacherem Totalbet stoi uznana marka o mocnych fundamentach i sporej wiarygodności, co w kontekście tak specyficznej branży jak zakłady bukmacherskie jest ogromną wartością dodaną. Właściciel bukmachera Totalbet opinie wiarygodnego partnera i rozsądnego inwestora zdobywał przez lata.

Bukmacher Totalbet w Krajowym Rejestrze Sądowym

Jak już wspomnieliśmy, firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. powstała w roku 2017. Pierwszy wpis w KRS pochodzi z 24 listopada tego roku, a mówi on o przemianowaniu spółki Vitabet (istniejącej od początku tego samego roku) na Totalbet. 100% udziałów trafiło w ręce spółki Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe, która weszła w posiadanie 20.000 udziałów o łącznej wartości 2 milionów złotych. Niedługo później kapitał zakładowy został zwiększony i wynosił 4 miliony złotych.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie z licencją Ministerstwa Finansów

Kolejnym, być może najważniejszym krokiem, było złożenie wniosku o uzyskanie od ministerstwa zgody na organizowanie zakładów wzajemnych przez bukmachera Totalbet. Polska w skali Europy posiada jedne z najbardziej rygorystycznych przepisów regulujących funkcjonowanie rynku bukmacherskiego. Po spełnieniu wszystkich wymogów przewidywanych przez ustawodawcę firmy bukmacherskie mogą otrzymać licencję obowiązującą przez 6 lat. Przed upływem tego terminu każda firma chcąc w dalszym ciągu prowadzić legalną działalność powinna złożyć wniosek o jej przedłużenie. Bukmacher Totalbet licencję zezwalającą na organizowanie zakładów wzajemnych w otrzymał w marcu 2018 roku. Zezwolenie dotyczyło nie tylko zakładów online, ale również prowadzenia stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów.

Totalbet - marketing

Zakłady bukmacherskie Totalbet przedstawiają się jako te, które stawiają na jakość, funkcjonalność i nowoczesność zgodną z międzynarodowymi wzorcami. Kierują się dwoma mottami. Pierwsze mówi - "stawiamy na sport", co oznacza, że bukmacher Totalbet chce przedstawić nam szeroką ofertę sportów i zakładów, które możemy zawierać. Drugie - "jakość, na którą czekałeś", czyli wygoda i technologia zgodna z współczesnymi trendami, a może nawet te trendy wyprzedzająca. Zakłady bukmacherskie często stawiają na znane i lubiane postacie ze sportowych mediów. Najczęściej są to popularni dziennikarze sportowi, zwłaszcza ci parający się piłką nożną. Podobną drogą idzie bukmacher Totalbet, angażując Andrzeja Twarowskiego, komentatora znanego choćby z Ligi Plus Extra i komentowania meczów angielskiej Premier League. Interesujący jest zwłaszcza mariaż Pana Andrzeja z youtuberem Konradem Szymańskim, którego owocem są interesujące filmy znajdujące się w serwisie Youtube.

Social media

Najszybszym sposobem dotarcia do jak najszerszego grona potencjalnych klientów zakładów bukmacherskich są dzisiaj oczywiście social media. To tam swą uwagę często skupiają kibice piłkarscy szukając wiadomości na temat ulubionej dyscypliny, czy samemu zabierając głos w dyskusji na jej temat. Totalbet Zakłady Bukmacherskie to firma aktywnie działająca na Facebooku, Instagramie i Twitterze, co jest jednym z warunków koniecznych, jeśli chce się dotrzeć do świadomości kibica. Koniecznym, ale niewystarczającym, bo poza samą obecnością, należy jeszcze skupić sie na zaznaczeniu swojego miejsca i wytyczeniu charakterystycznej drogi. Tutaj bukmacher Totalbet ma jeszcze sporo do zrobienia, bo jego strategia marketingowa w social mediach nie odbiega właściwie od dobrze nam znanej, sztampowej polityki prezentowanej przez większość firm z branży bukmacherskiej. Na kanałach społecznościowych bukmachera znajdziemy przypomnienia o najciekawszych wydarzeniach sportowych, które aktualnie mają miejsce, czy informacje o tym jaki bonus Totalbet jest aktualnie do zgarnięcia.

Sposoring

Wspieranie sportu jest dla firm bukmacherskich bardzo ważnym obszarem działalności. Wiele z nich inwestuje w sport na różnych płaszczyznach i w różnych formach. Bukmacher Totalbet reklamuje się jako firma aktywnie wspierająca polski sport, zarówno ten w wydaniu amatorskim jak i profesjonalnym. Istotnym elementem w strategii firmy wydaje się być inwestycja w e-sport. Ta stosunkowo młoda dyscyplina, która przebojem wdarła się do świata sportu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów i z automatu stała się łakomym kąskiem dla branży bukmacherskiej. Zakłady bukmacherskie Totalbet wspierały między innymi organizację turniejów e-sportowych o naprawdę wysokiej randze.

Totalbet online

Większość działań związanych z typowaniem zdarzeń odbywa się dzisiaj w Internecie, stąd przejrzysta, funkcjonalna i nowoczesna witryna, oraz zaawansowana technologicznie i zoptymalizowana aplikacja są niezbędnymi składnikami dobrze prosperującej firmy bukmacherskiej. Jak prezentuje się pod tym względem bukmacher Totalbet? Po wejściu na stronę totalbet.pl zostajemy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Nie atakuje nas szereg cyfr i liczb, ale ukazuje nam się czytelna strona z wyraźnie podanymi najważniejszymi informacjami. Szata graficzna jest przyjazna dla oka, stanowi ją głownie zieleń i szaro - białe tło z zielonymi akcentami. Na dużym sliderze znajdującym się na stronie głównej przesuwają się slajdy z informacjami dotyczącymi przede wszystkim najciekawszych wydarzeń rozgrywanych danego dnia, bonusów i promocji, czy najlepszych zwycięskich kuponów. Pasek górny pozwala na szybkie przemieszczanie się pomiędzy najważniejszymi funkcjami na stronie, z kolei w stopce znajdziemy wszystkie informacje o firmie Totalbet, regulaminy i zasady odpowiedzialnej gry. Ze strony głównej pobierzemy również aplikację. Strona z zakładami jest podobnie przejrzysta i łatwo się na niej odnaleźć. Z lewej strony widoczna jest lista wszystkich dyscyplin możliwych do typowania, a w centralnej części strony wyraźnie oddzielone polecane wydarzenia i wydarzenia aktualnie rozgrywane.

Szybki Kupon

Dla leniwych oraz tych, którzy nie mają pomysłu na kupon, Totalbet przygotował specjalną funkcję, dzięki której wystarczy wybrać stawkę, kwotę jaką chcielibyśmy wygrać, zakres kursów na kuponie i dni rozgrywania zdarzeń, a system sam przygotuje dla nas kupon spełniający oczekiwane parametry. Oczywiście mechanizm ten może przypominać nieco lizanie lizaka przez szybę i zabierać całą przyjemność z wyszukiwania interesujących typów, ale jest ciekawym dodatkiem.

Totalbet aplikacja

Strona internetowa jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, ale dzisiaj to już nie wystarcza. Pasjonaci typowania oczekują od firm bukmacherskich stworzenia aplikacji, która jeszcze bardziej usprawni zawieranie zakładów. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Totalbet. Bukmacher przygotował wygodną w użyciu aplikację na telefony i tablety. Design aplikacji jest bardzo zbliżony do witryny internetowej, a korzystanie z niej jest bardzo intuicyjne. Aplikacja Totalbet pozwala na korzystanie z pełnej oferty tego bukmachera, dokonywanie szybkich wpłat i ustawienie powiadomień "push". Dzięki niej, obstawiając zdarzenie na żywo, możemy również korzystać z match trackera, oraz obszernego zestawu statystyk, dzięki którym typowanie stanie się nieco łatwiejsze. Dla użytkowników aplikacji kolejnym istotnym aspektem ma być przygotowany przez bukmachera Totalbet bonus dostępny wyłącznie w wersji mobilnej.

Rejestracja

Bukmacher Totalbet daje nam możliwość szybkiej rejestracji i założenia konta tymczasowego. W tym celu wystarczy podać podstawowe dane, ustalić login i hasło. Możemy również w oknie rejestracji wprowadzić dedykowany dla firmy Totalbet kod promocyjny pozwalający na zyskanie dodatkowych bonusów i korzyści wynikających z założenia konta właśnie tam. Gdzie znaleźć kod promocyjny? Totalbet tak jak inne firmy bukmacherskie współpracuje z licznymi partnerami, którzy otrzymują specjalne kody pozwalające ich odbiorcom na skorzystanie z bardziej atrakcyjnej oferty podczas rejestracji. Taki kod łatwo znajdziemy w Internecie również na stronach opisujących rynek bukmacherski. Po kliknięciu w otrzymany drogą mailową link aktywacyjny, zalogowaniu się na stronie i ustaleniu limitów posiadamy konto tymczasowe o ograniczonej funkcjonalności. Dzięki niemu możemy wpłacać środki na konto i zawierać zakłady, ale ich maksymalna kwota nie może przekroczyć 5 tysięcy złotych. Takie konto jest aktywne przez 90 dni. Aby zamieniło się w konto stałe w zakładce "moje konto" musimy wprowadzić dokładne dane adresowe, numer rachunku bankowego, serię i numer dowodu tożsamości oraz skan tegoż dokumentu. Następnie musimy czekać na zatwierdzenie ze strony Totalbet.

Oferta Totalbet

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to szeroka gama dyscyplin dostępnych do typowania. Wybierać możemy z ponad 20 różnych konkurencji, ale to nie wszystko, bo oferta zawiera również liczne zdarzenia e-sportowe, w których do wyboru mamy potyczki w najpopularniejszych grach online. Obstawiać możemy oczywiście zarówno zdarzenia przyszłe, jak i zakłady na żywo. Jeśli konwencjonalne rozgrywki nie wytarczają, z odsieczą przychodzą sporty wirtualne, gdzie wybieramy spośród rozgrywek piłkarskich wzorowanych na największych ligach na świecie, wyścigów motocyklowych czy konnych. Ponadto do dyspozycji gracza jest też oferta specjalna, gdzie znajdujemy zdarzenia z podwyższonymi kursami, czy wyjątkowe "Super AKO". Oferta Totalbet zawiera też opcję Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu, pomimo że nie wszystkie zdarzenia dobiegły końca. Oczywiście pod warunkiem, że te zakończone skończyły się zgodnie z naszymi przewidywaniami. Aby mieć pewność co do warunków, w których można skorzystać z tej opcji, warto zapoznać sie ze szczegółowym regulaminem Totalbet. Bukmacher pozwala nam na stawianie zakładów, które są dobrze znane każdemu graczowi, czyli pojedyncze, AKO i system.

Totalnie najlepsi?

Czy najlepsze kursy to te dostępne w Totalbet? Bukmacher co jakiś czas zamieszcza na swojej stronie listę zakładów i porównanie kursów z innymi firmami bukmacherskimi, z których wynika, że najlepsza oferta znajduje się właśnie u nich. Oczywiście nie oznacza, że Totalbet to najwyższe kursy na rynku, ale faktem jest, iż dla wielu zdarzeń najkorzystniejsze kursy są właśnie tam, dlatego warto mieć to na uwadze przeglądając oferty bukmacherskie.

Totalbet bonus i kody promocyjne

Bonus Totalbet może przybierać wiele postaci, a cała ich lista dostępna jest na stronie w zakładce "promocje". Jednym z najbardziej popularnych jest oczywiście freebet, który możemy otrzymać wpisując podczas zakładania konta u bukmachera Totalbet kod promocyjny. Bukmacher oferuje standaryzowaną wersję freebetu dla każdego nowego użytkownika, ale może on zostać powiększony dzięki bonusom dostępnym na stronach partnerów Totalbet. Kod promocyjny zwiększający wartość darmowego zakładu jest ważny zazwyczaj krócej niż ten pierwotnie otrzymywany przy rejestracji, dlatego warto skontrolować jego ważność w panelu zarządzania swoim kontem w zakładce "freebety". Inny bonus Totalbet, chyba najpopularniejszy w branży bukmacherskiej, to bonus do pierwszego doładowania. Wartość takiego bonusu może być różna, zmieniać się mogą również limity bonusowych doładowań, warto więc być na bieżąco z informacjami na stronie. Informacje o zmianach ofert bonusowych możemy również dostawać mailem, czy poprzez SMS, a opcję taką możemy zaznaczyć w ustawieniach konta Totalbet. Bonus od pierwszego doładowania, zakład bez ryzyka, czy podwyższone kursy, to tylko jedne z kilku najpopularniejszych bonusów proponowanych przez zakłady bukmacherskie Totalbet. Bukmacher posiada również szeroką ofertę bonusową dla pasjonatów typowania rezultatów zdarzeń w sportach wirtualnych. Dzięki temu możemy liczyć na zwiększone wygrane nawet o kilkadziesiąt procent, czy zwrot zakładów w przypadku nietrafionych typów. Warunki i czas trwania określonych promocji jest oczywiście szczegółowo opisany w regulaminach każdej z nich. Dlatego chcąc w pełni świadomie czerpać korzyści z akcji promocyjnych, zapoznanie się z regulaminem jest niezbędne.