Odkąd rynek zakładów wzajemnych jest przez ustawodawcę uregulowany bardzo precyzyjnie, firmom bukmacherskim przyświeca cel zyskania wiarygodności w oczach klientów. Nie inaczej czyni bukmacher Etoto, który swą strategię marketingową oparł w dużym stopniu na informowaniu potencjalnych odbiorców, że firma Etoto, to legalnie działające na naszym rynku, polskie zakłady bukmacherskie. Przekonuje nas do tego grono znanych i lubianych piłkarskich ekspertów, którzy zaangażowani są w liczne interesujące akcje marketingowe organizowane przez bukmachera Etoto.

Bukmacher Etoto na liście legalnych bukmacherów

W rejestrze KRS Etoto widnieje pod numerem 0000370248.Pierwszy wpis w Krajowym Rejestrze Sądowym dotyczący firmy Etoto Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. pochodzi z 17 listopada 2010 roku. Jak informuje na swojej stronie internetowej bukmacher Etoto, od 2011 roku działa legalnie, na podstawie zezwolenia udzielonego przez ministerstwo finansów. W tym samym roku, w rejestrze pojawił się wpis z numerem REGON 142666660 i NIP 5272539256, a także z informacją i zmianie wysokości kapitału zakładowego, który początkowo wynosił 5 000 złotych, a po aktualizacji wzrósł do 2 006 000 złotych. Kolejnym krokiem było uzyskanie przez firmę Etoto Zakłady Bukmacherskie pierwszej licencji na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet, na okres sześciu lat. Licencja taka została przyznana 28 listopada 2014 roku. Jej numer toAG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Bukmacher Etoto stał się tym samym piątym podmiotem oferującym na naszym rynku legalne zakłady bukmacherskie online.

Etoto - punkty stacjonarne

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że świat zmierza w kierunku, w którym coraz większa część naszych działań odbywa się w sieci. Z tym samym procesem spotykają się zakłady bukmacherskie. W ich przypadku można wręcz stwierdzić, że jest to proces postępujący wyjątkowo szybko. Z tego, że obstawianie w sieci jest zdecydowanie wygodniejsze wszyscy zdajemy sobie sprawę, ale jeśli ktoś jest fanem staromodnego sposobu zawierania zakładów ilubi specyficzny klimat stacjonarnych punktów bukmacherskich, bukmacher Etoto ma ofertę skierowaną również do niego. Choć przyznać trzeba, że oferta ta nie jest specjalnie bogata i zagrać w punktach stacjonarnych Etoto będą mieli okazję nieliczni. Obecnie jest takich miejsc ledwie 7. Wszystkie posiadane przez Zakłady Bukmacherskie Etoto punkty stacjonarne znaleźć możemy na stronie internetowej, a ich lokalizacje w razie jakichkolwiek zmian będą na bieżąco aktualizowane.

Etoto - godziny otwarcia

Pory, w których obstawiać można w punktach stacjonarnych są zróżnicowane. Od wtorku do soboty punkty czynne są najdłużej. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie spotka cię niemiła niespodzianka w postaci zamkniętych drzwi, najpewniejszym źródłem informacji są oczywiście podane na stronie Etoto godziny otwarcia punktów stacjonarnych.

Znane twarze, ciekawe programy, różnorodne materiały promocyjne

2018 rok to dla Etoto czas dynamicznej ekspansji i okres, w którym odważna strategia marketingowa pozwoliła temu bukmacherowi mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku, a nawet na tle innych zdecydowanie wyróżnić. Lokomotywami w tym projekcie stały się postacie, których kibicom przedstawiać nie trzeba. Najlepsi i najbardziej rozpoznawalni dziennikarze i eksperci. Ci cieszący się świetną opinią, ale także ci kontrowersyjni, którzy mimo skrajnych opinii, również przyciągają zainteresowanie odbiorców. Tacy ludzie jak Michał Pol, Mateusz Borek, Roman Kołtoń czy Tomasz Smokowski, to na sportowym rynku postacie - instytucje. Ale żeby w pełni wykorzystać potencjał intelektualny i wizerunkowy takich osób trzeba mieć jeszcze pomysł. I w tym wypadku wydaje się, że marketingowcy Etoto trafili w dziesiątkę.

Etoto TV i "Quiz Pod Napięciem"

Świetnym posunięciem okazało się stworzenie kanału w serwisie youtube. Początkowo ukazywały się na nim krótkie materiały, które przedstawiały zakulisowe sceny z procesu tworzenia materiałów promocyjnych dla firmy Etoto. Z czasem machina promocyjna ruszyła z pełną parą, przedstawiając nam między innymi "Quiz Pod Napięciem". Ten flagowy program Etoto opinie zbiera rewelacyjne niemal od samego początku istnienia. Pomysł był prosty: znane twarze, luz i spora dawka poczucia humoru, duża ilość piłkarskich anegdot i rywalizacja. Prowadzący zadaje pytania dotyczące krajowej i światowej piłki nożnej, a dwa zespoły na wyścigi zgłaszają się do odpowiedzi. Prawidłowa odpowiedź nagradzana jest punktem, odpowiedź zła - porażeniem prądem. Tak... wszyscy uczestnicy mają na nadgarstkach specjalne opaski, które emitują delikatne impulsy elektryczne. Dodatkowo przez cały czas trwania odcinka otwarty jest czat, na którym widzowie mogą wyrazić swoje opinie, czy również odpowiadać na pytania. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że Etoto oferuje udział w Quizie nie tylko ekspertom znanym z telewizji, ale także kibicom, którzy udział w programie mogą wygrać odpowiadając na pytania podczas specjalnej emisji programu na żywo.

Etoto "Head to Head" i "W Ringu".

Ale działalność Etoto TV nie ograniczyła się do Quizu Pod Napięciem. Powstały również programy, w których posłuchać możemy artykułowane przez ekspertów Etoto opinie na temat piłkarskich gwiazd, czy wydarzeń bokserskich. Takie projekty stworzone są na wzór popularnych sportowych programów publicystycznych. Poznajemy w nich artykułowane przez ekspertów Etoto opinie na temat bieżących wydarzeń sportowych, czy gwiazd krajowej i światowej piłki nożnej.

Etoto – bukmacher aktywnie działający na twitterze i facebooku

Kolejna gratka dla fanów to "Pytanie dnia" pojawiające się codziennie w różnych porach na kanałach społecznościowych. Uczestnicy, którzy najszybciej udzielą poprawnych odpowiedzi mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Aktywność w tych mediach jest warta uwagi, ponieważ materiały jakie tam się znajdują nie są zwykłymi zapychaczami ale są zazwyczaj dość interesujące. Ponadto pozwala to na podjęcie dynamicznej interakcji z klientami, co w dzisiejszym świecie, kiedy nikt nie chce oczekiwać kilku godzin, czy dni na odpowiedź, jest niezwykle istotne z marketingowego punktu widzenia.

Jak zarejestrować się i zgarnąć w Etoto bonus powitalny?

Aby założyć swoje konto musimy wejść na stronę www.etoto.pl/rejestracja. Tam znajdziemy wszelkie informacje na temat warunków, od których spełnienia zależy, czy otrzymamy od Etoto bonus na start. Aby pozbyć się wszystkich wątpliwości, w jaki sposób najefektywniej wykorzystać bonus powitalny Etoto, polecamy zapoznanie się z obszernym regulaminem „sprzedaży premiowej”. Kiedy bonus nie ma już przed nami tajemnic, możemyrozpocząć proces rejestracji nowego konta.W pierwszym kroku bukmacher wymaga od nas podania podstawowych danych osobowych. Krok drugi to podanie danych kontaktowych, a także informacji dotyczących dowodu tożsamości. Na koniec pozostaje ustanowienie loginu i hasła, za pomocą których logować będziemy się na swoje konto. Zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gry, możemy również ustalić kwotowe i czasowe limity gry, a także wpisać dedykowany zakładom zawieranym u bukmachera Etoto kod bonusowy.

Po przebrnięciu wszystkich kroków rejestracji nasze konto będzie aktywne przez 90 dni. Aby aktywować je w pełni, musimy zweryfikować swoje dokumenty. W tym celu przesyłamy skan dowodu osobistego, lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Po przesłaniu, pełna aktywacja konta trwa kilka minut, o ile skan prześlemy w godzinach 8 -22.

Koniecznie zwracajmy uwagę na poprawność danych podawanych podczas rejestracji oraz warunki korzystania ze strony etoto.pl. Często bowiem trafić można na formułowane pod adresem przeróżnych firm bukmacherskich, w tym również Etoto, opinie, iż napotykamy problemy choćby przy ewentualnych wypłatach. Okazuje się jednak, że większość z tych problemów wynika wprost z pośpiesznego wypełniania formularzy rejestracyjnych, bądź niestosowania się do zasad zawartych w regulaminie.

Etoto – witryna internetowa

Strona internetowa bukmachera Etoto prezentuje się okazale. Posiada szatę graficzną, w której dominują niebieskie tony, a także białe i czerwone detale. Co tworzy spójną wizualnie całość. A zewsząd spoglądają na nas znane twarze. Funkcjonalność strony nie odbiega od witryn innych bukmacherów i wszystkie jej kluczowe elementy są łatwo dostępne i wygodne w użytkowaniu. Strona jest dobrze zoptymalizowana, działa płynnie i jeśli mamy dobre połączenie z Internetem, nie powinniśmy mieć problemów z poruszaniem się po niej.

Kiedy wejdziemy w panel zarządzania swoim kontem, możemy przejrzeć saldo oraz sprawdzić, czy posiadamy otrzymany od Etoto bonus. Przechodząc do okna „wpłata” możemy zasilić swoje konto kwotą od 1 zł, a dokonamy tego za pośrednictwem najbardziej popularnych serwisów służących przeprowadzaniu transakcji finansowych online. W tym miejscu możemy też wykorzystać kod bonusowy Etoto, zapoznamy się z otwartymi zakładami i historią zakładów, sprawdzimy datę ważności bonusów, oraz jakie bonusy wykorzystaliśmy w przeszłości. Dowiemy się czym jest odpowiedzialna gra i kiedy gra przestaje mieć znamiona odpowiedzialności. W prosty sposób skontaktujemy się obsługą klienta za pomocą formularza kontaktowego.

Etoto - oferta

Można mieć pewność, że prezentowana przez Etoto oferta zaspokoić powinna nawet najbardziej wymagających graczy. Do dyspozycji jest ok. 30 dyscyplin, których wyniki możemy typować. Wiodącą jest oczywiście piłka nożna, która gromadzi największe rzesze fanów, co zresztą znajduje swoje odzwierciedlenie w strategii marketingowej Etoto. Bukmacher ten postawił przecież na twarze znane nam głównie z piłkarskiego świata. Ale oferowany przez Etoto wybór jest bardzo bogaty, od najpopularniejszych dyscyplin, po te zupełnie niszowe. Nie brakuje oczywiście E-sportu, którego grono fanów jest wręcz trudne do oszacowania. Dlatego nie dziwi, że ta dyscyplina cieszy się rosnącym zainteresowaniem również firm bukmacherskich. Zdarzeń, które możemy typować jest sporo. Zapewne fani e-sportu znajdą tutaj coś dla siebie.

Jeśli chcesz sprawdzić jaka jest oferta bukmacherska na dzisiaj, wystarczy na stronie głównej wybrać zakładkę „dzisiaj”. W ten sposób otrzymasz pełną listę wydarzeń, wygodnie posegregowaną na dyscypliny. A jeśli zaproponowana przez Etoto oferta na dziś nie jest zadowalająca, z łatwością możemy odnaleźć interesujące nas wydarzenie. Uczynimy to za pomocą wyszukiwarki znajdującej się na pasku bocznym. Po wpisaniu słowa kluczowego szybko możemy przejść do wyszukiwanej ligi, meczów danej drużyny, czy rozgrywek międzynarodowych.

Ale to nie wszystko co oferuje Etoto. Oferta jest wzbogacona o zakłady specjalne, najczęściej są to zakłady dotyczące wydarzeń politycznych w kraju i na świecie.

Etoto – zakłady live

Ważnym aspektem wszystkich zakładów bukmacherskich są zakłady live. Nie może być inaczej w przypadku Etoto, gdzie oferta zakładów na żywo nie odbiega od tych dostępnych u innych legalnych bukmacherów. Tutaj również wydarzenia są posegregowane wg klucza dyscyplinarnego. Możemy też przejrzeć kalendarz najbliższych wydarzeń, które będą dostępne do obstawiania na żywo. Zarówno tych, które rozpoczną się za chwilę, jak i tychmających miejsce w dniach kolejnych.

Niektóre potyczki typowane na żywo posiadają możliwość obstawiania szybkich zakładów, które dotyczą zdarzeń mających miejsce w krótkim, minutowym lub 5 minutowym okresie. I tak, możemy na przykład typować, czy w 35. minucie meczu padnie bramka, czy może będzie rzut rożny. Możliwości jest sporo i wydają się być rozwiązaniem, na które warto zwrócić baczną uwagę. Szczególnie jeśli lubimy obstawiać mecze, które właśnie oglądamy. Jest to niezły sposób na podkręcenie zainteresowania wydarzeniem i podniesienie poziomu emocji. Zwłaszcza gry z boiska wieje nudą i trudno nam utrzymać koncentrację na wydarzeniach dziejących się na placu boju.

Bukmacher Etoto – dodatkowe smaczki

Zakłady bukmacherskie prześcigają się w oferowaniu coraz nowszych rozwiązań mających przyciągnąć kolejnych użytkowników, a także uczynić ich ofertę unikalną. Etoto, bukmacher rozwijający się bardzo dynamicznie, oferuje szereg dodatkowych korzyści. Za ciekawe uznać należy choćby mecze dnia, których kursy są podwyższane. Warto też zapoznawać się z ofertą Etoto Plus, gdzie znajdziemy kilka dodatkowych zakładówz naprawdę ciekawymi kursami.

Etoto #GoleBuka

Na stronie możemy znaleźć też najciekawsze kupony z najwyższymi wygranymi. A jeśli chcemy, żeby nasz kupon też się tam znalazł, wystarczy napisać na twitterze pod wiele mówiącym hasztagiem #GoleBuka.

Bonus Etoto

To, co graczy kręci najmocniej, to oczywiście bonusy. I trzeba przyznać, że oferta bonusowa jaką proponuje nam bukmacher Etoto, jest tym, co czyni go jedną z wyróżniających się firm bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych. Począwszy od rejestracji gdy otrzymujemy od Etoto bonus powitalny. Forma bonusów powitalnych może być różna, ale jak pokazuje doświadczenie, najczęściej jest to - również w Etoto - bonus na start, jakim jest popularny freebet. Jego wysokość może się wahać, a żeby być na bieżąco, najlepiej sprawdzić ofertę jaką przygotował bukmacher Etoto. Niektóre z bonusów są dosyć skomplikowane, ale wystarczy uważna lektura warunków korzystania z promocji i wszystko staje się przejrzyste. Na stronie na bieżąco aktualizowane są listy promocji i wszelkie informacje na temat tego jak wykorzystać kod bonusowy Etoto. A gdzie taki dedykowany dla Etoto kod bonusowy możemy znaleźć? Łatwo znajdziemy go choćby w Internecie na portalach tematycznie związanych z zakładami bukmacherskimi.

Etoto aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna to cześć, bez której wielu z nas z trudem wyobraża sobie codzienne funkcjonowanie. Aplikacje ułatwiają wiele czynności, w tym oczywiście również obstawianie meczów. O dostarczenie nam aplikacji zadbała również firma Etoto. Bukmacher posiadał stronę internetową, która była w pełni dostosowana do wymogów urządzeń mobilnych i korzystanie z niej było dość wygodne zarówno na smartfonie i tablecie, ale przedstawiona przez Etoto aplikacja mobilna to bez wątpienia krok w odpowiednią stronę. Aplikacji nie znajdziemy w sklepie play, dlatego aby ją ściągnąć wchodzimy na etoto.pl/aplikacja-mobilna. Po jej pobraniu zazwyczaj musimy ustawić zezwolenie na instalowanie aplikacji pochodzących z nieznanego źródła. Samo ściągnięcie pliku instalacyjnego i instalacja aplikacji trwa dosłownie chwilę.

Jakie zalety względem obstawiania w przeglądarce oferuje aplikacja? Na pewno nie odbiega łatwością w obsłudze, a być może jest nawet nieco bardziej intuicyjna. Dynamizuje proces obstawiania i zapewnia szereg korzyści. Usprawnia logowanie do naszego konta u bukmachera Etoto, gdyż w aplikacji możliwe jest logowanie się odciskiem palca, bez konieczności ciągłego wprowadzania loginu i hasła. Równie duży zakres dostępnych zakładów. Korzystanie z aplikacji mobilnej to również kolejna możliwość abyotrzymać bonus. Etoto oferuje bowiem bonusy dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Co ważne, za jej pomocą możemy też dokonywać szybkich wpłat i wypłat. A co ponadto oferuje nam aplikacja? Ogrom dyscyplin podanych w przystępny sposób. Wydarzenia podzielone na obecnie rozgrywane, nadchodzące i najciekawsze, tutaj zwane najważniejszymi.

Podobnie jak strona internetowa Etoto, aplikacja mobilna etoto pozwala na prześledzenie wyników zakończonych już spotkań. Możemy takie wydarzenia przefiltrować w zależności od tego kiedy miały miejsce. Dzięki aplikacji jeszcze łatwiejsze staje się typowanie wydarzeń na żywo i jeszcze efektywniej wykorzystać możemy możliwość szybkich zakładów. Po otwarciu interesującego nas zakładu możemy wytypować czy w najbliższych sekundach padnie gol.

Etoto – opinie.

Dzięki krokom, które z miesiąca na miesiąc podejmuje bukmacher Etoto, opinie pojawiające się w przestrzeni medialnej są coraz pochlebniejsze. Oczywiście wielka zasługa w tym jakie osobowości dziennikarskie zostały zaangażowane przez Etoto. Opinie te powodują, że Etoto, bukmacher z ambitną wizją rozwoju, staje się czołowym graczem na rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Jego zasięg zatacza coraz szersze kręgi, a ambitne projekty, które realizuje pozwalają przypuszczać że firma Etoto Zakłady Bukmacherskie na długo zagości w bukmacherskim środowisku.