LVBet Zakłady Bukmacherskie

W 2016 roku firma LVBet uzyskała od Ministerstwa Finansów licencję umożliwiającą legalne prowadzenie działalności w Internecie. Oznaczało to, że polski rynek zakładów wzajemnych zyskał kolejnego gracza. LVBet Zakłady Bukmacherskie były siódmą tego typu firmą działającą w Polsce legalnie. Warto podkreślić słowo "legalnie", gdyż wciąż duży udział w całym rynku posiadały firmy, które nie otrzymały stosownego zezwolenia i prowadziły tutaj działalność niezgodną z prawem. Choć ustawa regulująca zasady funkcjonowania firm bukmacherskich w dużym stopniu ukróciła nielegalne praktyki, to jednak nie wyeliminowała ich w pełni.

Jak podkreśla sama firma LVBet, ambicją nie jest jednak to, aby wyróżniał ich fakt samego prowadzenia legalnej działalności, ale żeby wciąż pojawiały się kierowane pod adresem LVBet opinie mówiące, że jest to bukmacher dynamiczni e rozwijający się, innowacyjny, przyjazny użytkownikom, regularnie wzbogacający swą ofertę odpowiadając na zapotrzebowania klientów i korzystający z rozwoju technologicznego.

Licencja Ministerstwa Finansów

Jak wspomniano wyżej, firma LVBet uzyskała zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych w roku 2016. Aby uzyskać takie zezwolenie spełnić należy szereg wymogów, które przestrzegane i weryfikowane są bardzo restrykcyjnie. Kiedy firma spełnia wszystkie warunki, może wystosować wniosek do Ministerstwa o pozytywne zaopiniowanie i przyznanie rzeczonej licencji. Właściwy organ na wydanie takiego zezwolenia ma 6 miesięcy. Firma LVBet opinię pozytywną uzyskała dokładnie 13 maja, a licencja miała numer PS4.6831.9.2016.EQK.

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Krajowym Rejestrze Sądowym

Pierwsza wzmianka o spółce pojawiła się w rejestrze w roku 2014. Utworzona została przez trzech wspólników: ERGAD Sp. z o.o., APLIS Sp. z o.o. i ERON Sp. z o.o. Prezesem Zarządu został Rafał Wójtowicz, a w skład Rady Nadzorczej weszli: Henryk Wójtowicz, Stanisław Ruszkiewicz i Damian Zwardoń. Siedziba firmy LVBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. znajdowała się w Katowicach. Kapitał zakładowy spółki wynosił 2 025 000 zł. Każdy z udziałowców posiadał po 6 750 udziałów o łącznej wartości 675 000 złotych. W roku 2018 LVBet zyskał kolejnego udziałowca, a była nim firma Cymes Development Sp. z o.o., która wniosła aport w wysokości 2 000 000 złotych, co oznaczało, że posiada 20 000 udziałów, a kapitał zakładowy spółki wzrósł niemal dwukrotnie i wynosił w tym momencie 4 025 000 złotych.

Łączy Nas Pasja

LVBet jest sponsorem portalu internetowego Łączy Nas Pasja. Nazwa tego medium przywołuje w myślach popularny kanał utworzony na potrzeby PZPN, o bliźniaczo brzmiącej nazwie - Łączy Nas Piłka. Łączy Nas Pasja jest portalem opiniotwórczym. Jego głównym obszarem działalności nie jest dziennikarstwo newsowe, ale komentowanie bieżących wydarzeń, wygrzebywanie ciekawostek ze świata sportu, wywiady z bohaterami sportowych aren i udostępnianie wirtualnej przestrzeni byłym oraz obecnym zawodnikom, którzy w ciekawych felietonach odnoszą się do wielu okołosportowych kwestii. Łączy Nas Pasja prężnie funkcjonuje również w mediach społecznościowych. ich kanały możemy śledzić w najpopularniejszych tego typu serwisach, a także na youtube, gdzie oglądać mogliśmy choćby ciekawe materiały z przygotowań do walki na KSW Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego.

LVBet Zakłady Bukmacherskie - marketing

Przedrostek LV znajdujący się w nazwie bukmachera ma nawiązywać do nazwy Las Vegas, a więc firmy będącej producentem napojów energetycznych. Strategia marketingowa LVBet nakierowana była na sprawieniu wrażenia firmy dynamicznej, energicznej i innowacyjnej, czego wyrazem był szereg nieszablonowych działań. W 2018 roku przeprowadzono akcję marketingowym pod tytułem "Mundial sam się nie wygra", a jej twarzą został Zdzisław Kręcina, stając się tym samym ambasadorem firmy LVBet. Opinie na temat długoletniego, wyrazistego działacza piłkarskiego rodem z Podbeskidzia są różne, ale nie można zaprzeczyć faktowi, że budzi emocje, często bardzo skrajne, a także z łatwością ogniskuje zainteresowanie społeczne. W ramach "mundial sam się nie wygra" zaprezentowano szereg humorystycznie zabarwionych odcinków, które wyemitowane zostały w środkach masowego przekazu. Inną znaną twarzą, która była widoczna w materiałach spod znaku LVBet był Jakub Błaszczykowski - wybitny reprezentant Polski, gwiazda m.in. Borussi Dortmund i Wisły Kraków.

Aby nadążać za technologicznym postępem, w latach 2018 i 2019 firma przeprowadzała proces unowocześniania swoich kanałów. W ślad za tym szło między innymi odświeżenie logo firmy i poprawienie funkcjonalności strony internetowej. Pojawiła się również dostępna do ściągnięcia ze strony bukmachera LVBet aplikacja mobilna. Dzięki temu design i funkcjonalność zakładów online miały odpowiadać najnowszym standardom. LVBet jest obecny i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Śledząc kanały społecznościowe firmy dowiemy się między innymi o akcjach promocyjnych, a także możemy otrzymać od LVBet bonus, czy kod promocyjny.

Firma LVBet dużą wagę przykłada do kwestii sponsoringu sportowego i promowania sportu jako takiego. Aby to osiągnąć, bukmacher nawiązuje współpracę z klubami i licznymi organizacjami sportowymi, nie tylko promując i wspomagając działalność takich jednostek, ale również biorąc udział w organizacji dużych przedsięwzięć sportowych.

LVBet sponsorem polskiego sportu

W 2017 roku bukmacher nawiązał współpracę z zespołami piłkarskimi polskiej ekstraklasy. Pierwszym klubem z najwyższej klasy rozgrywkowej, z którym LVBet podpisał umowę była Arka Gdynia, w kolejnych miesiącach do tego grona dołączyły między innymi Wisła Kraków, Wisła Płock i Piast Gliwice. Ale kooperacja bukmachera i futbolu zaczęła się wcześniej i sięgała niższych lig. Przez wiele lat był sponsorem Lechii Tomaszów Mazowiecki, ma na swoim koncie współpracę z łódzkim Widzewem, a w 2018 roku podpisał umowę sponsorską z Garbarnią Kraków.

W drugiej połowie tego samego roku nawiązano współpracę z polonijnym klubem piłkarskim Victoria Londyn, grającym na jedenastym szczeblu rozgrywkowym w Anglii. Klub jest tworzony przez ludzi z pasją i piłkarskim zacięciem, a w jego składzie występują wyłącznie Polacy.

Ale nie tylko piłką nożną żyje kibic, dlatego LVBet Zakłady Bukmacherskie mocno zaangażowały się w inne popularne nad Wisłą przedsięwzięcia sportowe. W 2017 roku w naszym kraju odbyły się mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. LVBet został sponsorem turnieju, a jego ambasadorem był Krzysztof Ignaczak, były znakomity polski libero, wieloletni reprezentant kraju i wielokrotny mistrz Polski. W ramach sponsoringu bukmacher przeprowadzał między innymi konkurs, w którym do wygrania były bilety na mecz otwarcia mistrzostw. Współpraca zaowocowała rozszerzeniem wsparcia polskiej siatkówki i w drugiej połowie 2017 roku LVBet został oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet i Plus Ligi.

LVBet Punkty Stacjonarne

JZakłady bukmacherskie prowadząc swą działalność opierają się na dwóch fundamentach - zakładach online i punktach naziemnych. Żyjemy w dobie dynamicznie rosnącego dostępu do Internetu, stąd środek ciężkości przesuwa się coraz wyraźniej w kierunku przestrzeni wirtualnej, odsuwając na dalszy plan znane nam od lat konwencjonalne metody obstawiania. Zanim jednak bukmacherzy zrezygnują z lokali stacjonarnych miną zapewne długie lata, a może nie zrezygnują nigdy, bo te miejsca nieustannie będą przyciągać klientów. O fanach salonów naziemnych nie zapomina bukmacher LVBet. Punkty najłatwiej znajdziemy za pomocą strony internetowej. Ich liczba wciąż się zmienia i w połowie 2019 istniało kilkadziesiąt takich punktów. Adresy i godziny w jakich czynne są prowadzone przez LVBet punkty stacjonarne są dostępne w zakładce "LV Lokale". Informacje te są na bieżąco aktualizowane dlatego warto regularnie śledzić stronę.

Oferta LVBet

Bukmacher posiada bardzo bogatą ofertę zakładów. W jej skład wchodzi ponad 40 dyscyplin sportu, e-sport, czy sporty wirtualne i zakłady specjalne. Zdarzenia możemy obstawiać przed ich rozpoczęciem, lub na żywo. Zakłady specjalne w LVBet to prawdziwa gratka dla tych, którym nie wystarcza standardowa oferta bukmacherska. Dotyczy ona wydarzeń społeczno - politycznych, a także świata filmu i muzyki. Możemy typować, kto wygra wybory w danym kraju, kto otrzyma nagrodę filmową, zagra kolejnego Bonda, czy Wiedźmina. Ale to nie wszystko. Obstawić możemy nawet nazwisko przyszłego papieża.

Oferta zawiera szeroką gamę zakładów na sporty walki. Wśród nich znajdują się zakłady na gale FAME MMA, które swym patronatem objął bukmacher LVBet. Opinie na temat walk celebrytów są różne, ale cieszą się zaskakująco dużym zainteresowaniem widzów. Co ciekawe, na przykładzie jednej z nich można było przekonać się o poważnym traktowaniu klienta przez firmę. Jedna z walk zakończyła się bowiem skandalicznym werdyktem sędziów i wzbudziła głębokie niezadowolenie. Bukmacher LVBet postanowił zadziałać wbrew regulaminowi, który mówi, że werdykt ogłoszony tuż po walce jest rezultatem wiążącym dla zakładów bukmacherskich i zwrócił pokrzywdzonym wpłacone pieniądze.

Sporty Wirtualne

Wśród sportów wirtualnych znajdziemy rozgrywki piłkarskie i tenisowe, a także różnego rodzaju wyścigi. Od wyścigów konnych i chartów, po żużel i kolarstwo. Wyniki generowane są losowo i są oparte na podstawie statystyk zawodników i drużyn, a także losowo generowanych liczb. Sporty wirtualne obstawiać możemy bez przerwy, a fani tego typu zakładów mogą liczyć na przygotowany przez LVBet bonus. Forma tej promocji może być różna, a informacje o niej znaleźć można wprost na stronie bukmachera lub innych portalach opisujących legalny rynek bukmacherski. Bonus LVBet możemy aktywować bardzo łatwo i nie potrzebny nam do tego będzie żaden kod promocji. LVBet bowiem zazwyczaj przyznaje bonus automatycznie. Jeśli wybraliśmy na stronie LVBet bonus, którym jesteśmy zainteresowani, zostaniemy przekierowani do okna wpłat. Po dokonaniu wpłaty powinniśmy otrzymać rzeczony benefit.

Witryna internetowa

Strona Internetowa, jako przestrzeń, w której najczęściej dochodzi do kontaktu gracza z firmą bukmacherską musi stanowić wizytówkę firmy, być przejrzysta i nie zniechęcać użytkownika do korzystania z niej. Strona bukmachera LVBet prezentuje się bardzo okazale, ma nowoczesny design, jest funkcjonalna i bardzo prosta w obsłudze. Najważniejsze informacje mamy w zasięgu dwóch - trzech kliknięć. Szata graficzna jest spójna i odpowiada kolorystyce przyjętej przez bukmachera w jego strategii marketingowej. Ułożenie strony pozwala na bardzo intuicyjne poruszanie się po niej. Na pasku górnym mamy podstawowe zakładki, z lewej strony listę z dyscyplinami i informacje, z prawej kupon i wiadomości o bonusach i promocjach. Centralną część strony głównej stanowi lista najciekawszych wydarzeń i wydarzeń na żywo. Po kliknięciu w zakładkę "zakłady bukmacherskie" ukażą się nam kafelki z symbolami poszczególnych dyscyplin i łączną liczbą zdarzeń dostępnych do typowania, dzięki którym łatwo znajdziemy to najbardziej nas interesujące.

Rejestracja

Zakładanie konta u bukmachera LVBet nie nastręcza zbyt wielu trudności i podobnie jak u innych tego typu firm, jest procesem dość krótkim. W dodatku LVBet udostępnił możliwość szybkiej rejestracji, która jeszcze bardziej ten proces skróciła. Pamiętać należy jednak, że szybka rejestracja nie pozwala korzystać w pełni z naszego konta, które będzie ograniczone limitem zakładów, a ponadto nie będziemy mogli wypłacić z niego środków. Szybka rejestracja nie oznacza, że nie przysługuje nam oferowany przez firmę LVBet bonus powitalny. A jeśli chcemy otrzymać dodatkowy bonus na zakłady przyznawany podczas rejestracji w LVBet, kod promocji, lub dedykowany link do rejestracji znajdziemy między innymi w Internecie na stronach poświęconych zakładom wzajemnym. Aby dokonać pełnej rejestracji należy uzupełnić wszelkie dane i przesłać skan dowodu tożsamości.

Płatności

BWpłaty na konto dokonywać możemy za pomocą najpopularniejszych serwisów służących do przeprowadzania transakcji finansowych online. Możemy płacić Blikiem, przelewem, kartą, czy elektronicznym portfelem. Minimalna wpłata waha się od 10 do 40 złotych, w zależności od metody.

Rapid Pay

Firma LVBet Zakłady Bukmacherskie oferuje błyskawiczne wypłaty środków na konto. Jak zapewniają, środki powinny znaleźć się na koncie już w kilka minut po zleceniu wypłaty, a zlecenia są przyjmowane 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 - 1:00. Jeśli chcesz sprawdzić, czy funkcja błyskawicznych wypłat jest dostępna również dla twojego banku, wystarczy sprawdzić ich listę na stronie bukmachera w zakładce Rapid Pay.

LVBet aplikacja mobilna

LVBet mobile to niewątpliwie krok w kierunku spełnienia zapotrzebowania użytkowników. Choć strona internetowa jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi i prezentuje się na nich naprawdę dobrze, a korzysta się z niej w prosty sposób, to większość posiadaczy takich urządzeń oczekuje od firm bukmacherskich stworzenia aplikacji, te oczekiwania stara się spełnić również firma LVBet. Aplikacja mobilna dla wielu fanów typowania jest czynnikiem, który w dużym stopniu wpływa na wybór bukmachera, u którego będą zawierać zakłady. Aplikacja oferuje również pewne korzyści, których próżno szukać na stronie internetowej. LVBet mobile to aplikacja nie odbiegająca swoją funkcjonalnością od innych dobrze nam znanych. Choć nie można powiedzieć, że jest pozbawiona wad. Jest dość łatwa w obsłudze, ale musi minąć chwila, zanim będziemy mogli poruszać się po niej intuicyjnie. Na pewno wymaga jeszcze pewnych szlifów. Aplikacja LVBet zawiera szeroką ofertę zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo. Zakłady live wsparte są wizualizacją za pomocą match trackera, a także wzbogacone o statystyki. LVBet aplikacja mobilna pozwala na dokonywanie szybkich wpłat i wypłat. Daje też możliwość skorzystania z opcji cash out, czy typowanie sportów wirtualnych. Ale nie są to jedyne korzyści jakie niesie za sobą aplikacja LVBet. Specjalnie dla jej użytkowników bukmacher przygotował specjalne promocje. Informację o nich możemy znaleźć wprost w aplikacji. Może być to między innymi dedykowany fanom różnej maści dyscyplin sportowych przygotowany przez LVBet bonus, dzięki któremu podwyższymy możliwą wygraną.

Za pomocą aplikacji możemy zeskanować kod QR z kuponu i sprawdzić jego status, jak również znajdziemy najbliższy punkt stacjonarny LVBet.

LVBet bonusy i promocje

Aby sprawdzić, jaki bonus LVBet Zakłady Bukmacherskie mają aktualnie w swojej ofercie wystarczy wejść na stronę bukmachera i kliknąć w zakładkę "promocje". Listę dodatkowych korzyści znajdziemy też w aplikacji mobilnej. Bonus LVBet dotyczyć może wielu obszarów. Jest zróżnicowany pod względem dyscyplinarnym i dostosowany do każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy obstawia online, w punktach stacjonarnych, jest fanem piłki nożnej, czy tenisa, a może typuje rezultaty sportów wirtualnych. Każdy znajdzie tu bonus dedykowany specjalnie dla siebie. Bukmacher oferuje też pakiet powitalny, będący jedną z najkorzystniejszych tego typu ofert na rynku. Warunki otrzymania bonusów i obrotu nimi są zawarte w regulaminach każdego z nich, a także w regulaminie ogólnym LVBet.

To nie wszystko, bo poza bonusami dostępnymi na stronie możemy otrzymać dedykowany bukmacherowi LVBet kod promocyjny. Gdzie go znaleźć? Kod promocyjny LVBet dostępny jest w Internecie, na stronach poświęconych zakładom bukmacherskim. Każdy fan zakładów z łatwością znajdzie takie strony w przestrzeni wirtualnej. Wiele z nich zawiera specjalne kody przeznaczone do wykorzystania u danego bukmachera, również u bukmachera LVBet. Kod promocyjny to bardzo popularna obecnie forma zdobywania dodatkowych środków na obstawianie zakładów wzajemnych. Firmy prześcigają się w uatrakcyjnieniu swojej oferty, a taki dodatek jest niewątpliwie czynnikiem sprzyjającym. Niektóre firmy oferują takie bonusy już na start, dając możliwość by przy rejestracji wpisać w odpowiednią rubrykę kod promocyjny. LVBet również pozwala nam zyskać dodatkowe środki, jeśli znajdziemy odpowiedni kod na stronie jednego z partnerów.

LVBet program lojalnościowy

LVBet posiada interesujący i rozbudowany program lojalnościowy. Każdy użytkownik, który zawarł zakład automatycznie zaczyna zbierać punkty na swoje konto. Po uzbieraniu wymaganej sumy punktów możliwa jest ich wymiana na środki, które znajdą się na naszym koncie.

LVBet VIP

Dla wyjątkowo lojalnych i aktywnych użytkowników, którzy wyróżniają się systematyczną grą i wysokimi zakładami, bukmacher przygotował specjalną ofertę. Do grona VIP można jednak dołączyć tylko w przypadku otrzymania zaproszenia od bukmachera LVBet. Zaproszenie takie oznacza otoczenie specjalną opieką, dzięki której klient zyskuje indywidualnego konsultanta, priorytet w obsłudze, specjalne bonusy i promocje. Dodatkowo członek grona VIP będzie mógł brać udział w specjalnych eventach, a także otrzymać bilety na największe wydarzenia sportowe.